main banner main banner
Kup wybrany produkt objęty promocją i odbierz kartę
podarunkową do Rituals

Jak skorzystać z promocji?

point

Kup wybrany produkt Haier z serii X11 objęty promocją.

point

Zostaw opinię na temat produktu z oznaczeniem #HaierxRituals.

point

Zarejestruj zakup w ciągu 14 dni od daty zakupu na stronie promocja-haier.pl

point

Odbierz kartę podarunkową do Rituals o wartości 500 zł.

Promocja trwa od 14 maja 2024 r. do 9 lipca 2024 r.

img haier
advantages image

Najwyższa klasa energetyczna A

Wybierając sprzęt w wysokiej klasie energetycznej, nie tylko dbasz o poziom swoich wydatków, ale również o środowisko. Wejdź w nową erę prania i kup sprzęt, który pozwala zmniejszyć zużycie energii nawet o 60% (w porównaniu z urządzeniami w klasie G).

advantages image

25 lat gwarancji na silnik Direct Motion

Bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna to innowacyjne rozwiązanie gwarantujące długoletnią trwałość i niespotykaną dotąd wydajność. Technologia silnika, wykorzystywana przez markę Haier, jest najlepsza w swojej klasie, a dokładna kontrola ruchów pozwala imitować nawet najdelikatniejsze pranie ręczne.

advantages image

Błyskawiczne odświeżanie eleganckich ubrań

Efekt jak z profesjonalnej pralni? To możliwe z rewolucyjną funkcją Refresh. Odświeżaj eleganckie ubrania bez wychodzenia z domu, dzięki technologii mikropary, która w błyskawiczny i niezwykle skuteczny sposób usuwa nieprzyjemne zapachy, kurz i alergeny, jednocześnie redukując zagniecenia i nadając ubraniom wyjątkową miękkość.

one img
advantages image

Smart Dual Spray

Automatyczny system czyszczenia pralki, który jest aktywowany pod koniec każdego cyklu prania. Zapewnia to nie tylko bardziej higieniczne pranie, ale także zwiększa trwałość urządzenia w dłuższej perspektywie.

advantages image

60 dodatkowych programów w aplikacji

Dzięki aplikacji hOn możesz w prosty sposób zarządzać urządzeniem za pomocą smartfona – nawet będąc poza domem. Zyskaj dostęp do ponad 60 specjalistycznych cykli prania, dopasowanych do każdego rodzaju tkaniny. Dodatkowo otrzymasz przydatne wskazówki dotyczące usuwania uporczywych plam, optymalnej ilości detergentu, czy konserwacji urządzenia.

advantages image

Niezwykle cicha praca

Przeszkadza Ci hałas generowany podczas intensywnych cykli prania i suszenia? Wybierz Haier X11 z innowacyjnym silnikiem Direct Motion zawieszonym bezpośrednio w osi bębna. Konstrukcja bez pasa i mniejsza ilość ruchomych elementów zmniejszają drgania i hałas, abyś zawsze mógł cieszyć się błogą ciszą i spokojem we własnym domu.

Pranie wolne od bakterii

System antybakteryjny ABT zabezpiecza pralko-suszarkę X11 przed powstawaniem pleśni i bakterii, usuwając do 99,9% zarazków z najbardziej newralgicznych miejsc, takich jak szuflada na detergent czy uszczelka.

wrapper image